Team Wasiewicz

Kiedy 10 lat temu otrzymałam dyplom lekarza dentysty od Rektora Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, wiedziałam, że to dopiero początek wspaniałej drogi. Drogi lekarza, kobiety, żony i matki. Jak to pogodzić? Wtedy nie wiedziałam. Teraz już wiem. Mając wsparcie najbliższych, można przenosić góry.
Nie pamiętam od kiedy, ale od dawna marzyłam o własnej Klinice. Pracując przez lata w najlepszych Klinikach dentystycznych w Warszawie, nabrałam doświadczenia, ale także wyobrażenia, jak powinno wyglądać takie miejsce.
Takie miejsce, to moja autorska Klinika – My Dental Clinic. Kameralna przestrzeń, w której pacjent może poczuć się komfortowo, napić się mocnego, włoskiego espresso, popatrzeć na słynne ikony designu, otrzymując przy tym usługi na światowym poziomie. W My Dental Clinic postawiłam bowiem na najwyższej jakości sprzęt i materiały. Stworzyłam miejsce przyjazne, butikowe, bazując na mojej wiedzy medycznej, doświadczeniu, poczuciu estetyki i przyjaciołom, którzy tworzą zespół My Dental Clinic. Zapraszam Was do mojej przestrzeni, w której możemy sprawić, że zaczniecie się uśmiechać szerzej i pewniej!

Lekarze

dr n. med.
ANNA WASIEWICZ

#Ortodoncja #LeczenieOrtodontyczne #LeczenieDorosłych

lek. dent.
ARTUR WIERCIŃSKI

#Endodoncja #Wybielanie #CyfroweProjektowanieUśmiechu

dr n. med.
TOMASZ KACZYŃSKI

#Periodontologia #LeczeniePrzyzębia #Mikrochirurgia #implanty

lek. dent.
MACIEJ PIÓRKOWSKI

#endodoncja #protetyka #stomatologiaestetyczna

lek. dent.
BŁAŻEJ BĘTKOWSKI

#Implanty #ChirurgiaStomatologiczna #ChirurgiaSzczękowo-Twarzowa

Asystentki

JOANNA ROSZCZUK

#higienizacja#

Pracownicy