Nagrody i media

Kochani ! Kurs z My Dental Clinic

Budując nową klinikę My Dental Clinic z myślą o pacjentach, w naszych planach było stworzenie również miejsca i przestrzeni na dzielenie się doświadczeniem i wiedzą jaką posiada nasz TeamWasiewicz z obecnymi i przyszłymi pracownikami w tym zawodzie. Marzyliśmy o zrealizowaniu tego celu, co się udało, jeżeli chodzi o miejsce Conference Room. W pierwszym kroku, z przyjemnością i długim wyczekiwaniem organizujemy Kurs dla Asystentek/ów i Higienistek/ów w dniach 21-22 października 2022 roku, pod tematem szkolenia ,, Asystentka i Higienistka Stomatologiczna w gabinecie ortodontycznym- kurs teoretyczny i praktyczny na typodontach”. Kurs poprowadzi nasza wspaniała Pani Dr Anna Wasiewicz z jedną z naszych higienistek, Panią Agnieszką Wołoszko #teamwasiewicz 🙂

 

Startujemy, już niebawem, a teraz czekamy na Wasze zgłoszenia: manager@mydentalclinic.pl – szczegóły i zapisy. Będzie Nam, miło Was gościć – ZAPRASZAMY na dużą dawkę wiedzy i uśmiechu.

 

MY DENTAL CLINIC DR N.MED. ANNA WASIEWICZ 

 

PROMOCJA na wymarzony aparat ortodontyczny

Już w sierpniu oferujemy możliwość skorzystania z oferty na założenie aparatów ortodontycznych. Wybrałeś/aś swój wymarzony aparat, ale okres wakacyjny chcesz spędzić na odpoczynku z rodziną. Nie masz możliwości założenia go teraz, a chcesz skorzystać z rabatu 10 %. Wpłać w sierpniu ustaloną kwotę a otrzymasz 10% rabatu. Skorzystaj z tańszej kwoty z założeniem aparatu, kiedy będzie dla Ciebie odpowiedni czas.

SIERPIEŃ – wpłata/ rabat – ZAŁOŻENIE – ustal dogodny termin

 

OTWIERAMY MYDC

To już ten czas, kiedy przeprowadzamy się do nowej kliniki na ul. Postepu 27. Czas miniony w obecnej lokalizacji z naszymi wspaniałymi pacjentami, przynosi nam wiele wspomnień, a przede wszystkim mnóstwo zrealizowanych wizyt ortodontycznych, metamorfoz i skomplikowanych zabiegów. Jesteśmy dumni z uśmiechu każdego pacjenta i polepszeniu komfortu codziennego waszego życia. Następny etap to stworzenie Nowego My Dental Clinic dla Was…. to właśnie się zadziało ! Znajdziecie nas na ul. Postępu 27 w niedalekiej odległości od starej lokalizacji kliniki. Zapraszamy wszystkich pacjentów z potrzebami do naszego wykfalifikowanego zespołu lekarzy, higienistek i asystentek. Zespół ten już się powiększył o dodatkowych specjalistów i wciąż będzie się rozszerzał.  Klinika to nowe, przestronne miejsce z 4 gabinetami, pracownią RTG rozszerzoną o tomografię CBCT i salę konferencyjną. Nie zabraknie nowości z zakresu leczenia i ciekawostek technicznych…..wszystko skierowane, ku potrzebom pacjentów, wraz z komfortem pracy naszego zespołu.

Zapraszamy już od 16 maja.

NOWY MY DENTAL CLINIC :)

Drodzy nasi pacjenci, wszyscy nasi kluczowi klienci, chcielibyśmy się podzielić informacją tworzenia nowego My Dental Clinic. Na przełomie minionych i obecnych miesięcy, tworzymy nową klinikę z myślą o waszych potrzebach. Nowa klinika powstanie przy ul. Postępu 27 na Mokotowie w niedalekiej odległości od dotychczasowego miejsca naszej działalności. Wasze i nasze potrzeby są większe, dlatego nowość to: dogodna lokalizacja z miejscami parkingowymi, nowoczesny wystrój, duża poczekalnia, pracownia RTG z tomografią 3D, sala konferencyjna do spotkań biznesowych, szkoleń i wiele innych ciekawostek. W ciepłe dni odpoczniecie lub poczekacie na swoją wizytę w naszym ogródku przed kliniką. Wiosna przyniesie zmianę lokalizacji kliniki, dlatego już teraz serdecznie zapraszamy z Dr Anną Wasiewicz na leczenie pod nowym dachem My Dental Clinic. Przekroczmy wspólnie próg nowych możliwości w większym, komfortowym gabinecie.

 

Rehabilitacja w stomatologii – pogłębiamy wiedzę

W ubiegły weekend nasz zespół z udziałem Dr Aleksandra Dworak i Dr Maciej Piórkowski odbyli dwu dniowy kurs w Krakowie z diagnostyki i leczenia pacjentów dorosłych z wadami zgryzu i dysfunkcji narządu żucia w ujęciu holistycznym. Kurs rozpoczął się już z samego rana, więc startowali, mamy nadzieję wypoczęci i zmotywowani.

Choć nie jest to typowa dziedzina naszych specjalistów to miała służyć Nam jako terapia edukacyjna – kiedy kierować do specjalisty, jakim jest w naszej klinice Pan Mateusz Daniluk. Aspekt kompleksowej współpracy ortodonty, protetyka, stomatologa i fizjoterapeuty jest kluczowy dla naszych pacjentów z zastosowaniem szyn zgryzowych oraz terapii okluzyjnej. Wiele zagadnień diagnostycznych, terapeutycznych, dysfunkcji i analiz pozwalają poczuć nam jeszcze lepiej potrzeby pacjenta, zasady współpracy między lekarzami oraz myśl przewodnią co do współpracy z fizjoterapeutą. Nie sposób podkreślić, że ten kurs zapoczątkował w naszych myślach Pan Mateusz jako znakomity specjalista w swojej dziedzinie. Postanowiliśmy, mając szerokie grono pacjentów ortodontycznych, połączyć jeszcze bardziej nasze przypadki leczenia w tych dziedzinach. Zobaczcie, ręce Pani Dr Dworak, same się otwierają na łagodzenie bólu 🙂 Ok tym razem pomocy nie potrzebował nasz Dr Piórkowski, ale Wiemy i znamy naszych pacjentów, że towarzyszy im ból w obszarze ustno- twarzowym, napięciowe bóle głowy związane z zaburzeniami stawu skroniowo-żuchwowego.

Wiedza teoretyczna została przyjęta, czas na drugi dzień kursu – praktyka ! Tu startujemy z badaniem na sobie stawu skroniowo-żuchwowego, praca z łukiem twarzowym oraz wielu badań i analiz, które służą w podejmowaniu odpowiednich decyzji. Chcieliśmy, aby delegacja ortodontyczno-stomatologiczna była kluczem w kompleksowym leczeniu pacjentów, przynosząc Im zmniejszenie bólu, wiedzę, umiejętności i odpowiednie wzajemne przekierowania.

Dziękujemy za Wasz wkład: Dr Aleksandra Dworak, Dr Maciej Piórkowski. Wasze uśmiechy już na początek budują lepsze samopoczucie pacjentów.

Zapraszamy

 

Dr Adam Kaczor w zespole MDC – witamy !

Miło nam przedstawić nowego członka naszego zespołu lekarzy dentystów. Dr Adam Kaczor już wczoraj rozpoczął swój pierwszy dyżur w klinice, przyjmując swoich pacjentów potrzebujących wsparcia, rozmowy, leczenia. Wiemy, że nasi pacjenci potrzebują standardu bezpiecznej, nowoczesnej stomatologii z kompleksowym leczeniem w zespole specjalistów z różnych dziedzin. Chirurgia i implantologia to dziedziny w których Dr poprowadzi Was z odpowiednią diagnostyką i dedykowanym planem leczenia.

Zapraszamy, a Dr Adam Kaczor stanie się twoim indywidualnym opiekunem w leczeniu. Teraz kilka zdań o naszym koledze z zespołu…. 

Ukończył studia lekarsko-dentystyczne na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.

Specjalizuje się w leczeniu chirurgicznym i implantologicznym. Wykonuje zabiegi chirurgiczne oraz zabiegi mikrochirurgiczne w obrębie tkanek przyzębia poprzedzone dokładną analizą przypadku i precyzyjnym planowaniem za pomocą najnowszych technologii cyfrowych.

Ukończył wiele kursów z dziedziny chirurgii stomatologicznej, chirurgii szczękowo-twarzowej, chirurgii periodontologicznej i stomatologii cyfrowej zarówno w kraju jak i za granicą. Praktyki realizował między innymi w szpitalu Uniwersyteckim w Zurichu (USZ) na oddziale Chirurgii Szczękowo-Twarzowej i Stomatologicznej oraz w szpitalu Uniwersyteckim w Hamburgu (UKE). Członek PTP (Polskie Towarzystwo Periodontologiczne) oraz EAO (European Association for Osseointegration).

Przyjmuje pacjentów w języku Polskim, Angielskim i Niemieckim.

START !!! BlancOne Click – szybkie wybielanie po higienizacji

Szybkie i skuteczne wybielanie po higienizacji już w My Dental Clinic.

 

BlancOne® CLICK to produkt do szybkiego wybielania, przeznaczony dla osób, które chcą w praktyczny i szybki sposób uzyskać bielszy uśmiech po zabiegu higienizacji stomatologicznej.

Wystarczy zaledwie 15 minut, aby uzyskać zaskakujące efekty i jaśniejszy wygląd Twoich zębów!

BlancOne®CLICK jest także doskonałym rozwiązaniem, jeśli chcesz zapoznać się z wybielaniem zębów, nawet w przypadku osób, które boją się nadmiernej wrażliwości spowodowanej zabiegami wybielania. Chociaż wszystkie produkty z linii BlancOne praktycznie nie powodują problemu nadwrażliwości, to BlancOne® CLICK jest z pewnością najdelikatniejszy z całej linii, ponieważ:

  • wykorzystuje niskie stężenie nadtlenek karbamidu (16%)
  • nie wymaga zabezpieczania dziąseł
  • zabieg trwa tylko 15 minut

Po wypróbowaniu BlancOne® CLICK możesz zdecydować się na jeszcze głębsze i trwalsze efekty, wybierając terapię BlancOne® TOUCH albo ULTRA.

 

Nie zwlekaj już teraz umów się na wizytę i zarezerwuj termin razem z higienizacją. Po profesjonalnym oczyszczeniu zostanie dokonany zabieg wybielania.

BlancOne® CLICK | BlancOne®

 

Rozszerzamy Zespół MY Dental Clinic !

My Dental Clinic szuka nowego członka zespołu. Spędź z nami te piękne chwile w przyjaznym środowisku lekarzy dentystów. Daj nam Swój uśmiech.

 

👉 Czy wśród Twoich planów jest myśl o nowej współpracy ❓

👉 Czy chcesz Nam Siebie pokazać❓

👉 Twój wkład w stomatologię, endodoncję i protetykę jest tym czego szukamy ❗

 

Dołącz do Nas ❗Team Dr Wasiewicz👍 Akcja – Aplikacja: manager@mydentalclinic.pl tel. 880100876 wwww.mydentalclinic.pl

 

IMPLANTY JAK NATURALNE ZĘBY

Drogi Pacjencie,

Życie pozostawia ślady, również na naszych zębach. Niefortunne zdarzenia, próchnica czy zapalenie przyzębia w ciągu kilku lat mogą spowodować utratę zębów. Zasłanianie lub maskowanie ubytków przez protezy nie jest już konieczne. Twój dentysta posiada nowoczesne rozwiązanie. Implanty to sprawdzone oraz atestowane, sztuczne korzenie zębowe, które stają się stałym elementem Twojego uśmiechu.

Zęby osadzone na implantach są identyczne jak zęby naturalne. znika problem ruszającej się protezy. Nie ma potrzeby szlifowania zębów sąsiednich w celu wykonania mostu.

Poczuj się pewnie oraz popraw jakość życia dzięki implantom w MY DENTAL CLINIC. Ciesz się naturalnym uśmiechem oraz możliwością jedzenia tego co lubisz.

 

Witamy w fascynującym świecie implantów pod opieką naszych lekarzy. 

 

 

     

lek. dent. Błażej Bętkowski     

 dr n. med. Tomasz Kaczyński 

 lek. dent. Michał Perkowski                   

 

MY DENTAL CLINIC ZGŁASZA SWÓJ PERSONEL DO NARODOWEGO PROGRAMU SZCZEPIEŃ !

21 grudnia 2020 r. Komisja Europejska dopuściła na unijny rynek szczepionkę przeciw koronawirusowi opracowaną przez koncern Pfizer i firmę BionTech. Kilka godzin wcześniej decyzję o zatwierdzeniu szczepionki podjęła Europejska Agencja Leków.

Oznacza to, że szczepienia w Unii Europejskiej rozpoczną się 27 grudnia.

 

Zgodnie z Narodowym Programem Szczepień, osoby pracujące w sektorze ochrony zdrowia otrzymają możliwość zaszczepienia się przeciw COVID-19 w pierwszej kolejności.

Do szczepień można zgłaszać cały personel pracujący lub wykonujący zawód medyczny, również w formie wolontariatu lub w ramach praktyk zawodowych, w danym podmiocie wykonującym działalność leczniczą (np. szpitalu lub przychodni), aptece lub hurtowni farmaceutycznej, niezależnie od tego czy dana osoba wykonuje zawód medyczny.

Do szczepienia przeciwko COVID-19 mają prawo również pracownicy księgowości w szpitalu, ale także pracownicy firmy współpracującej z placówką medyczną np. dostawcy czy pracownicy ochrony.

Zgodnie z Narodowym Programem Szczepień, osoby pracujące w podmiocie z sektora ochrony zdrowia podlegają szczepieniu przeciw COVID-19 w pierwszej kolejności.

Do ww. grupy należy zaliczyć osoby pracujące w:

  • podmiocie wykonującym działalność leczniczą,
  • aptece, punkcie aptecznym, hurtowni farmaceutycznej, firmy transportującej leki
  • punkcie zaopatrzenia w wyroby medyczne,
  • uczelni medycznej,
  • jednostce organizacyjnej samorządu zawodowego zawodów medycznych.

 

NASZ PRACODAWCA DR N.MED. ANNA WASIEWICZ ZGŁASZA SWÓJ PERSONEL DO SZCZEPIENIA. ZASZCZEP SIĘ TAK JAK MY.