Nagrody i media

Hollywood Smile w My Dental Clinic

Profesjonalne wybielanie nakładkowe (nakładki góra i dół + 2 żele + kontrole) / 1 500 ,-

 

Profesjonalne wybielanie nakładkowe (własne nakładki + 2 żele) / 790 ,-

 

Wybielanie gabinetowe 16% / 1 190 ,-

 

Wybielanie gabinetowe BOOST/BEYOUND 35% / 1 390 ,-

 

Wybielanie gabinetowe BlancOne Click / 490 ,-

 

OTWIERAMY MYDC

To już ten czas, kiedy przeprowadzamy się do nowej kliniki na ul. Postepu 27. Czas miniony w obecnej lokalizacji z naszymi wspaniałymi pacjentami, przynosi nam wiele wspomnień, a przede wszystkim mnóstwo zrealizowanych wizyt ortodontycznych, metamorfoz i skomplikowanych zabiegów. Jesteśmy dumni z uśmiechu każdego pacjenta i polepszeniu komfortu codziennego waszego życia. Następny etap to stworzenie Nowego My Dental Clinic dla Was…. to właśnie się zadziało ! Znajdziecie nas na ul. Postępu 27 w niedalekiej odległości od starej lokalizacji kliniki. Zapraszamy wszystkich pacjentów z potrzebami do naszego wykfalifikowanego zespołu lekarzy, higienistek i asystentek. Zespół ten już się powiększył o dodatkowych specjalistów i wciąż będzie się rozszerzał.  Klinika to nowe, przestronne miejsce z 4 gabinetami, pracownią RTG rozszerzoną o tomografię CBCT i salę konferencyjną. Nie zabraknie nowości z zakresu leczenia i ciekawostek technicznych…..wszystko skierowane, ku potrzebom pacjentów, wraz z komfortem pracy naszego zespołu.

Zapraszamy już od 16 maja.

NOWY MY DENTAL CLINIC :)

Drodzy nasi pacjenci, wszyscy nasi kluczowi klienci, chcielibyśmy się podzielić informacją tworzenia nowego My Dental Clinic. Na przełomie minionych i obecnych miesięcy, tworzymy nową klinikę z myślą o waszych potrzebach. Nowa klinika powstanie przy ul. Postępu 27 na Mokotowie w niedalekiej odległości od dotychczasowego miejsca naszej działalności. Wasze i nasze potrzeby są większe, dlatego nowość to: dogodna lokalizacja z miejscami parkingowymi, nowoczesny wystrój, duża poczekalnia, pracownia RTG z tomografią 3D, sala konferencyjna do spotkań biznesowych, szkoleń i wiele innych ciekawostek. W ciepłe dni odpoczniecie lub poczekacie na swoją wizytę w naszym ogródku przed kliniką. Wiosna przyniesie zmianę lokalizacji kliniki, dlatego już teraz serdecznie zapraszamy z Dr Anną Wasiewicz na leczenie pod nowym dachem My Dental Clinic. Przekroczmy wspólnie próg nowych możliwości w większym, komfortowym gabinecie.

 

START !!! BlancOne Click – szybkie wybielanie po higienizacji

Szybkie i skuteczne wybielanie po higienizacji już w My Dental Clinic.

 

BlancOne® CLICK to produkt do szybkiego wybielania, przeznaczony dla osób, które chcą w praktyczny i szybki sposób uzyskać bielszy uśmiech po zabiegu higienizacji stomatologicznej.

Wystarczy zaledwie 15 minut, aby uzyskać zaskakujące efekty i jaśniejszy wygląd Twoich zębów!

BlancOne®CLICK jest także doskonałym rozwiązaniem, jeśli chcesz zapoznać się z wybielaniem zębów, nawet w przypadku osób, które boją się nadmiernej wrażliwości spowodowanej zabiegami wybielania. Chociaż wszystkie produkty z linii BlancOne praktycznie nie powodują problemu nadwrażliwości, to BlancOne® CLICK jest z pewnością najdelikatniejszy z całej linii, ponieważ:

  • wykorzystuje niskie stężenie nadtlenek karbamidu (16%)
  • nie wymaga zabezpieczania dziąseł
  • zabieg trwa tylko 15 minut

Po wypróbowaniu BlancOne® CLICK możesz zdecydować się na jeszcze głębsze i trwalsze efekty, wybierając terapię BlancOne® TOUCH albo ULTRA.

 

Nie zwlekaj już teraz umów się na wizytę i zarezerwuj termin razem z higienizacją. Po profesjonalnym oczyszczeniu zostanie dokonany zabieg wybielania.

BlancOne® CLICK | BlancOne®

 

IMPLANTY JAK NATURALNE ZĘBY

Drogi Pacjencie,

Życie pozostawia ślady, również na naszych zębach. Niefortunne zdarzenia, próchnica czy zapalenie przyzębia w ciągu kilku lat mogą spowodować utratę zębów. Zasłanianie lub maskowanie ubytków przez protezy nie jest już konieczne. Twój dentysta posiada nowoczesne rozwiązanie. Implanty to sprawdzone oraz atestowane, sztuczne korzenie zębowe, które stają się stałym elementem Twojego uśmiechu.

Zęby osadzone na implantach są identyczne jak zęby naturalne. znika problem ruszającej się protezy. Nie ma potrzeby szlifowania zębów sąsiednich w celu wykonania mostu.

Poczuj się pewnie oraz popraw jakość życia dzięki implantom w MY DENTAL CLINIC. Ciesz się naturalnym uśmiechem oraz możliwością jedzenia tego co lubisz.

 

Witamy w fascynującym świecie implantów pod opieką naszych lekarzy. 

 

 

     

lek. dent. Błażej Bętkowski     

MY DENTAL CLINIC ZGŁASZA SWÓJ PERSONEL DO NARODOWEGO PROGRAMU SZCZEPIEŃ !

21 grudnia 2020 r. Komisja Europejska dopuściła na unijny rynek szczepionkę przeciw koronawirusowi opracowaną przez koncern Pfizer i firmę BionTech. Kilka godzin wcześniej decyzję o zatwierdzeniu szczepionki podjęła Europejska Agencja Leków.

Oznacza to, że szczepienia w Unii Europejskiej rozpoczną się 27 grudnia.

 

Zgodnie z Narodowym Programem Szczepień, osoby pracujące w sektorze ochrony zdrowia otrzymają możliwość zaszczepienia się przeciw COVID-19 w pierwszej kolejności.

Do szczepień można zgłaszać cały personel pracujący lub wykonujący zawód medyczny, również w formie wolontariatu lub w ramach praktyk zawodowych, w danym podmiocie wykonującym działalność leczniczą (np. szpitalu lub przychodni), aptece lub hurtowni farmaceutycznej, niezależnie od tego czy dana osoba wykonuje zawód medyczny.

Do szczepienia przeciwko COVID-19 mają prawo również pracownicy księgowości w szpitalu, ale także pracownicy firmy współpracującej z placówką medyczną np. dostawcy czy pracownicy ochrony.

Zgodnie z Narodowym Programem Szczepień, osoby pracujące w podmiocie z sektora ochrony zdrowia podlegają szczepieniu przeciw COVID-19 w pierwszej kolejności.

Do ww. grupy należy zaliczyć osoby pracujące w:

  • podmiocie wykonującym działalność leczniczą,
  • aptece, punkcie aptecznym, hurtowni farmaceutycznej, firmy transportującej leki
  • punkcie zaopatrzenia w wyroby medyczne,
  • uczelni medycznej,
  • jednostce organizacyjnej samorządu zawodowego zawodów medycznych.

 

NASZ PRACODAWCA DR N.MED. ANNA WASIEWICZ ZGŁASZA SWÓJ PERSONEL DO SZCZEPIENIA. ZASZCZEP SIĘ TAK JAK MY.

ORTODONCJA Lek. dent. Aleksandra Dworak

Ortodoncja jest szczególną dziedziną stomatologii, która oprócz zdrowotnego działania, wpływa również na poprawę estetyki uśmiechu. Prawidłowy zgryz umożliwia dokładniejsze szczotkowanie, co zmniejsza ryzyko próchnicy, poprawia stan dziąseł oraz zwiększa szansę na zachowanie pełnego uzębienia na lata. Dodatkowo poprawia wymowę oraz pozwala zachować harmonię między stawami skroniowo – żuchwowymi, mięśniami twarzy, językiem oraz zębami.
Niejednokrotnie leczenie ortodontyczne jest etapem w całościowym leczeniu stomatologicznym, które wymaga współpracy kilku specjalistów.

W My Dental Clinic aby zapewnić pacjentom najwyższy standard, działamy zespołowo. W naszej klinice pacjenci ortodontyczni są przyjmowani przez Dr n. med. Annę Wasiewicz oraz lek. dent. Aleksandrę Dworak.

W celu uzyskania najlepszego efektu, przed leczeniem ortodontycznym, ważna jest rozmowa z pacjentem, poznanie jego oczekiwań oraz potrzeb. Kolejnym krokiem jest zebranie koniecznych badań do stworzenia indywidualnego planu, z wypunktowanymi etapami leczenia oraz kosztorysem. W My Dental Clinic, lek. dent. Aleksandra Dworak zajmuje się zbieraniem potrzebnych badań, czyli pantomogramu, zdjęcia cefalometrycznego, skanów wewnątrzustnych, fotografii oraz w niektórych przypadkach, tomografii komputerowej, na podstawie których konstruuje spersonalizowany plan leczenia dla każdego pacjenta.

Lek. Dent. Aleksandra Dworak rozpoczęła współpracę z Dr n. Med. Anną Wasiewicz już na studiach stomatologicznych. Dziś, dzięki jej pracy w My Dental Clinic, czas oczekiwania na konsultacje uległ skróceniu oraz zwiększyła się ilość dyżurów ortodontycznych. Lek. dent. Aleksandra Dworak stale poszerza swoje umiejętności na kursach i szkoleniach z zakresu nowoczesnej ortodoncji. Biegle posługuje się językiem angielskim. Przyjmuje pacjentów dorosłych oraz dzieci.