Opinie naszych pacjentów

Bezboleśnie

★★★★★
Bardzo profesjonalne podejście do klienta na światowym poziomie. Nie dość, że jest to piękne miejsce z klasą to co najważniejsze obsługa jest na najwyższym poziomie.Uzyskałam kompleksową pomoc na promieniujący ból ucha od Dr Eissa Yazdani. Nie tylko usunięto mi bezpiecznie ubytek (bezpieczeństwo to istotna kwestia bo jestem w ciąży :), to pan doktor był tak uprzejmy, że pojawił się wcześniej w klinice, aby zdążyć mnie przyjąć). Z uwagi na złożoność problemu otrzymałam również na miejscu konsultację od chirurga szczękowego Dr Błażeja Bętkowskiego, aby potwierdzić, że ból promieniuje od zaciskania mięśni szczękowych a nie jest to "kanał". Wszystko się szczęśliwie skończyło. Jednym słowem serdecznie polecam!
- Karolina Wąsik

Super klinika

★★★★★
Aby oddać dobry klimat i opiekę stomatologiczną w My Dental Clinic (MDC) zaznaczę że każda wizyta u stomatologa wywołuje u mnie paraliżujący lęk. Przygodę z MDC zacząłem od umówienia się na czyszczenie. Coś co już miałem w życiu robione i wiem że nie boli. Pani Agata zrobiła to świetnie. Pierwszy raz miałem robiony wywiad przed czyszczeniem (czy biorę na coś leki, czy chory itp). Następnie dokładnie obejrzono mi uzębienie i dopiero po tym rozpoczęto czyszczenie. Higienistka na bieżąco tłumaczyła co robi ale podzieliła się uwagami co ją zaniepokoiło z usilną zachętą żeby zobaczył to lekarz. Dla mnie rewelacja POLECAM!!! Za parę dni stawiłem się na konsultację w sprawie tego co wcześniej zaniepokoiło higienistkę. Tutaj już był strach. Trafiłem w ręce pana Piórkowskiego. Rewelacja, polecam każdemu kto boi się stomatologa. Profesjonalizm, życzliwość, bez bólu i aż chce się wrócić. Oprócz szybkiego leczenia (2 zęby w 45 minut) to jasny przekaz co jest do zrobienia. Ponieważ opuszczam 100-lyce na dłużej to nawet lekarz zaofiarował się by pomóc znaleźć równie dobrego lekarza w moim nowym miejscu zamieszkania. Podsumowując: brawo My Dental Clinic, brawo @[672289671:Ania Wasiewicz] , brawo cały team. MDC to niewielka klinika o wielkim sercu do pacjenta. POLECAM!!!! :) :)
- Daniel Żołądkowski

Było bosko

★★★★★
dr Wasiewicz to nie tylko światowej klasy specjalista, ale też przemiła osoba. Dzięki jej wyczuciu, wiedzy i absolutnemu profesjonalizmowi mam najpiękniejszy uśmiech ever. Polecam każdemu, kto ma wątpliwości, bądź obawy- to włąściwa osoba by je rozwiać!
- Olga Ptyś
Zobacz więcej opinii na facebooku

Nasze filmy

Instagram

Ten komunikat o błędzie jest widoczny tylko dla administratorów WordPressa

Błąd: nie znaleziono kanału.

Przejdź na stronę ustawień kanału Instagramu, aby utworzyć kanał.

Nasi partnerzy

Galeria