Chat with us, powered by LiveChat

KINGA BARANOWSKA

# profilaktyka # zdrowe dziąsła # usuwanie kamienia

Po jednej z wizyt, Pacjent powiedział mi, że dopiero dzięki mnie zrozumiał i nauczył się jak powinien dbać o swoje zęby. Zmienił nawyki i oprócz szczotkowania zębów, codziennie stosuje nić dentystyczną, regularnie zgłasza się na wizyty kontrolne, używa zaleconych past i płynów do płukania. Od tego czasu nie krwawią mu dziąsła, ma jasne i czyste zęby, no i rzadziej musi zgłaszać się do lekarza dentysty.

Ze studiów na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym wiem, jak ważna jest higiena zębów i dziąseł. Wiem, też co jest istotne dla trwałości leczenia stomatologicznego. Właśnie dlatego, podczas wizyt zwracam tak szczególną uwagę, nie tylko na dokładne, profesjonalne czyszczenie zębów, ale też motywowanie moich Pacjentów do dbania o higienę także w domu. Dzięki doświadczeniu zawodowemu, wizyty higienizacyjne w My Dental Clinic to NIE kolejne „usuwanie kamienia” raz na pół roku, tylko troska o efekty leczenia naszych Lekarzy.

Często słyszę od moich Pacjentów: „Pani jest pierwszą osobą, która naprawdę wytłumaczyła mi jak dbać o zęby i dziąsła”. Właśnie takie sytuacje dają mi satysfakcję z mojej pracy.